Maska Spirulina 100% E-Fiore

Out of stock

Spirulina intensywnie nawilża wysuszoną i zmęczoną skórę całego ciała, powodując zadziwiające efekty już po pierwszym zastosowaniu.

Spirulina działa na skórę jak serum, które maksymalnie i natychmiast po kuracji poprawia ukrwienie, reguluje czynności gruczołów łojowych, poprawia koloryt skóry oraz jej wygląd, co zauważalne jest niemalże natychmiast. Przy tym pomaga regulować równowagę równowage kwasowo - zasadową, dzięki czemu cera staje się elastyczna. Wzmacnia naczynia krwionośne, chroniąc je przed pękaniem.
Spirulina nie tylko skutecznie zapobiega powstawanie na skórze znienawidzonych cienkich czerwonych "pajączków" ale również wzmacnia płaszcz wodni-lipidowy skóry, który chroni ją przed szkodliwym wpływem środowiska. Zawarty w tym produkcie kwas alginowy oczyszcza tkanki z produktów przemiany materii.
Sposób użycia:do odmierzonej porcjii proszku dodać niewielką ilość wody i wymieszać. Nałożyć na skórę na około 15 minut. Po tym czasie zmyć ciepłą wodą. Można stosować na twarz i ciało, również jako dodatek do innych maseczek.
Skład INCI: Spirulina Platensis Powder
Pojemność: 30gr

5,50 €