Analiza pielęgnacji skóry twarzy

2020-11-18

Rynek kosmetyczny oferuje obecnie całe spektrum produktów, które są dostępne na wyciągnięcie ręki. Idziesz do drogerii, patrzysz, czytasz, myślisz, pytasz pani z drogerii i w końcu wybierasz dany produkt. Wracasz z nim do domu, a po chwili się okazuje, że chyba nie był to najlepszy pomysł, bo skóra aż krzyczy o pomoc. Znasz to ?
A co gdyby ktoś pomógł Ci w doborze odpowiednich produktów do pielęgnacji ? Takich kosmetyków, które Twoja skóra pokocha, gdzie od pierwszego użycia poczujesz, że to jest właśnie to czego tak długo szukałaś. Nie musisz mieć sterty kremów, peelingów, masek czy toników, aby dostarczyć skórze odpowiednich skłądników. Wystarczą dobre podstawy, byś mogła cieszyć się piękną, zadbaną skórą. 

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Wypełnij formularz, a pomożemy Ci dobrać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji domowej.
Po przeanalizowaniu Twoich odpowiedzi dobierzemy wszystkie produkty tak, aby pomogły rozwiązać Twój problem i byś mogła/mógł cieszyć się piękną i zadbaną skórą na długo. Wszystkie polecane kosmetyki są starannie dobrane, sprawdzone i używane przez klientki salonu i przez nas osobiście. Daj sobie szansę na lepszą skórę.
Zapraszam do wypełnienia ankiety.

Aby to zrobić kliknij link poniżej.

Analiza zostanie przygotowana za darmo, jeśli skorzystasz z zakupów w naszym partnerskim sklepie:

Produkty do pielęgnacji domowej, będą dobrane pod względem składników aktywnych, których Twoja skóra najbardziej potrzebuje. Rozpiszę szczegółowo jak tych produktów używać, z jaką częstotliwością i jak długo, oraz na co uważać w kosmetykach drogeryjnych.
Analiza będzie zawierała porady dotyczące nie tylko pielęgnacji twarzy, ale także zdrowszego trybu życia i form radzenia sobie z ewentualnym stresem. Nasi konsultanci zawsze chętnie pomagają w osiąganiu wyznaczonych celów.
Zakupy w naszym sklepie nie są obowiązkowe, ale jako specjaliści w swoich dziedzinach wybraliśmy ten asortyment ze względu na świetną jakość, dostępność i przystępne ceny.
Jeśli zechcesz skorzystać tylko z analizy i porad, koszt takiej usługi wyniesie jedynie 49€. Wówczas sam/a będziesz musiał/a poszukać odpowiednich kosmetyków na rynku.
Z naszą analizą będzie to o wiele łatwiejsze, bo już będziesz wiedzieć co Twojej skórze posłuży, a jakich składników unikać.